Вшанування памʼяті героїв Небесної Сотні

🕯️🇺🇦У Заболотівському ліцеї ім.Мирослава Попадюка зібрались учні, вчителі та батьки, щоб вшанувати памʼять героїв Небесної Сотні, які поклали свої голови за наше майбутнє.

Учні 7-Б класу (класний керівник-Прокопʼюк Ярослава Василівна) підготували літературно-музичну лінійку-реквієм, нагадавши про страшні події, що сталися 10 років тому.

Також біля памʼятного знака загиблих на Майдані отець Роман Близнюк відслужив панахиду, щоб усі в молитві згадали про загиблих героїв; вшанували усіх воїнів, що загинули за нашу свободу та незалежність.

Хай пам'ять невинно убитих згуртує нас, живих, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі. У жалобі схилимо голови. Вони згасли як зорі.