До дня народження Лесі Українки

🎉📝25 лютого 1871 року народилася Леся Українка. Щороку з нагоди свята українці згадують талановиту поетесу та віддають їй шану.

Наприкінці тижня учні 3-Б класу (класний керівник- Глібчук Марія Іванівна) вшанували українську письменницю літературно-музичною композицією «Творчий вінок Лесі Українки». Діти натхненно декламували вірші поетеси, співали пісень, грали сценки, зануривши глядачів у життя та творчість письменниці. Також присутні виховного заходу мали можливість ознайомитися з тематичною літературою, яку підготувала бібліотекар ліцею Галина Василівна Бахматюк.

Поезією Лесі Українки ми з вами захоплюємось вже кілька століть. Тож нехай звучить серед нас слово Лесі і слово про Лесю, як шана та наша пам’ять про неї.