210 річниця Тараса Григоровича Шевченка

Цього року Україна відзначає 210 річницю з дня народження великого українського поета Тараса Григоровича Шевченка.

Споконвіку щедрою і благословенною була українська земля, бо на ній народжувалися люди, перед генієм котрих схиляється світ. І найперший серед них — Тарас Шевченко, велетень духу і співець народної свободи.

У переддень свята Кобзаря, учні 9-Б класу (класний керівник - Грекуляк Галина Йосипівна) підготували літературно-музичну композицію «Єднаймо Україну Шевченковим словом». Учні декламували поезію поета, співали пісень, у яких вся його творчість нині промовляє до вільних і нескорених нащадків, звернена на боротьбу за свою свободу, землю, мову.

На завершення заходу усі присутні заспівали «Ой у лузі червона калина…». А також мали можливість ознайомитися із бібліотечною виставкою тематичної літератури, яку підготувала бібліотекар ліцею Галина Василівна Бахматюк.

Живи, поете, в бронзі і в граніті,

Живи, поете, в пам'яті людській,

Живи в піснях, живи у «Заповіті»,

У слові праведнім, у славі віковій!