Протидія булінгу

Згідно з навчальним планом щодо заходів з протидії булінгу, в Заболотівському ліцеї імені Мирослава Попадюка, протягом двох тижнів, практичним психологом Танасійчук Г. Я. було організовано та проведено ряд цікавих та корисних заходів: інформаційний дайджест та квест-гра «Шкільний булінг. В чому небезпека?» для учнів 5-А класу; виготовлено тематичний стенд «Stop БУЛІНГ!», з учнями ліцею 1-11 класів, проведено виховні години щодо протидії булінгу, проведено анкетування з учнями 5-8 класів, а учні 2-7 класів прийняли участь у малюнковій виставці. Проведені заходи були спрямовані на інформування учасників освітнього процесу про поняття «булінгу» і його різновидами та профілактику цього явища в закладі освіти.