Міжнародний день дитячої книги

МІЖНАРОДНИЙ ТИЖДЕНЬ ДИТЯЧОЇ КНИГИ, присвячений дню народного данського казкаря Ганса Крістіна Андерсена. У Заболотівському ліцеї відбувся виховний захід на тему: "Книга-ключ до знань"

Виховний захід підготували учні нашого ліцею з 2-А класу під пильним наглядом свого вчителя Гриник Галини Петрівни.

З допомогою бібліотекаря ліцею Бахматюк Галини Василівни діти змоделювали похід до бібліотеки, дізналися на практиці як обрати книжку, як поводитись в бібліотеці та як забрати обраницю з собою.

Також діти дізнались, хто такий Ганс Крістіан Андерсен та які казки вийшли з під його пера, ознайомилися з казковими героями за допомогою малюнків.

Учні 4-А класу під керівництвом Конюк Надії Іванівни організували книжкову лікарню та дали книгам нове життя.