День боротьби зі СНІДом

У рамках відзначення Дня боротьби зі СНІДом та проведення тематичних заходів «16 днів проти насильства» у Заболотівському ліцеї спеціалістами відділу соціального забезпечення населення та захисту прав дітей Заболотівської селищної ради Гордійчук І.В і Гоян Н.М., спільно з інспектором ЮП Коломийського РВ поліції ГУНП в Івано-Франківській області Пожоджук О.М. проведено профілактичні заходи. У ході зустрічей спеціалісти та учні поспілкувалися на важливі теми, а саме: «СНІД: подумай про майбутнє», обговорили проблеми булінгу, правила поведінки у навчальному закладі та інше.

Адміністрація ліцею щиро дякує спеціалістам Заболотівської громади та району за кваліфіковану консультацію, доступне поширення інформації для учнів та співпрацю із нашим освітнім закладом.