Не треба нікуди йти! Як зареєструвати дитину в школу в Україні: як і куди подати заявку

Як подати заявку на вступ дитини до школи: інструкція

1. Для початку тобі необхідно ознайомитися зі списком навчальних закладів, які ще приймають заявки. Просто знайди список шкіл, які є недалеко від тебе, на мапі сайту Електронна реєстрація в школу.

2. Обери школу.

3. Зареєструйся на цьому сайті. Для цього тобі потрібно натиснути на кнопку Зареєструватися, заповнити анкету й підтвердити створення облікового запису через власну пошту.

4. Авторизуйся на сайті.

5. Після цих кроків перейди в Кабінет батьків.

6. Обери Заповнити інформацію.

7. Вкажи в анкеті, яка з’явиться, додаткові дані про себе й дитину.

8. Надай згоду про обробку персональних даних.

9. Якщо ти подаєш заяву на зарахування в перший клас, то зазнач наступні дані: адресу та представника.

10. Створи облікову картку дитини. Для цього у Кабінеті батьків натисни на кнопку Додати дитину і заповни невелику анкету.

11. Заповни заяву про електронну реєстрацію в школу. Для цього у новій вкладці Кабінет батьків натисни Подати заяву та заповни форму.

12. У ній треба вказати навчальний заклад, де буде навчатися дитина, й номер класу.

13. Крім цього, в тебе можуть попросити право на першочергове зарахування (якщо воно є).

14. Додай усі необхідні документи під час електронної реєстрації в школу.

Що робити після реєстрації дитини в школу

Після того, як ти подав(-ла) всі необхідні документи, очікуй на підтвердження заяви на реєстрацію у школу. Про результати розгляду твоєї заявки та рекомендації щодо майбутніх дій тебе повідомлять поштою. Її ти вказував(-ла) під час реєстрації.